3 listopada 2014

Miley Cyrus dobra czy zła?


Miley Cyrus Dobra/ Zła
Autor: Chloé Govan
Wydawnictwo: Feeria Young 
Data wydania: 23 lispodada 2014
Gatunek: Biografia
Stron: 352
Ocena:  ★★★★★★


Największa kontrowersyjna gwiazda pop. Zaczynała od roli niewinnej, grzecznej dziewczynki w serialu Hannah Montana. Czy naprawdę była grzeczna, czy to prawdziwa ona? Nie, od zawsze była zwariowaną, szaloną dziewczyną z energią. Tabloidy czekają na jej najmniejszy  ruch, aby o niej napisać, wyśmiać, znieważyć. Czy Miley jest naprawdę zła? W książce poznajemy jej dzieciństwo, jej trudne chwile w szkole, jej walkę z przeciwnościami losu. 
Właśnie, kim ona jest, że została napisana o niej książka? Jest jedną z najpopularniejszych gwiazd POP o dobrym, kochającym sercu. Urodziła się w Nashville. Jej rodzinie nie brakowało pieniędzy, mieli ogromną farmę z wieloma hektarami ziemi. Na początku książki poznajemy historię jej ojca Billa Ray Cyrusa. Który nie miał tak łatwo jak sama Miley. Mieszkał  na wsi i nie miał zbyt bogatej rodziny, miał także rozwiedzionych rodziców. O dziwo, też bym dzikusem na scenie, był tak samo kontrowersyjny (to chyba rodzinne). Mała Miley była bardzo uśmiechniętym dzieckiem, nie miała przyjaciół, dopiero po zapisaniu się na cheerleaderki poznała koleżanki. Destiny tak na początku miała na mię dziewczynka, ale sama  chciała mieć na mię Miley.


 W 2006 roku,  dostała rolę w serialu Hannah Montana na stacji telewizyjnej Disney Channel. Cyrus od młodości kochała śpiewać, a że posiadała sławnego tatę, dało jej to dobry start na życie. Wraz z tym przeszła do wytwórni płytowej Disney'a.  Czy Disney jest przyjacielem dzieci? Chymm według mnie nie, tak samo uważa Miley. To oni kazali jej jak ma się zachowywać i co ma robić. Gdy serial dobiegł końca, Miley wydała 3 płyty, które odniosły ogromny sukces. Dziewczyny nie zabrakło także na ekranach kinowych. Kiedy skończyła z Disney'em raz na zawsze, ścięła włosy dla fundacji, postanowiła nagrać nową, inną niż poprzednie płytę. Płyta Bangerz  była fenomenem, odniósł wielkie sukces. Natomiast wielkim szokiem dla całego świata, był występ Cyrus na VMA 2013 wraz z Robin'em Thicke'm, gdzie obcierała się o jego krocze. Chociaż nie jest idealna, to jest cudnym człowiekiem.
To są urywki z książki, poznaj więcej historii z życia gwiazdy. Jeśli jesteś jej fanem, musi poznać jaka ona jest naprawdę. Nie wierz w tabloidy, tylko przeczytaj książkę. Jestem jej fanem od przeszło 6 lat i jestem szczęśliwy, że przeczytanie tej książki. 


Podsumowując biografia jest świetnie napisana, język jest prosty i łatwy do czytania. Wielkie gratulacji dla autorki za napisanie tak świetnej książki. Bardzo fajnie, że wydawnictwo dało do książki fotografie, jest dość dużo ich, niż w wielu innych. Jakość jest wysoka, co czyni kolory pełne życia. Widać, że wydawnictwo wzięło się poważnie za tę książkę. Dziękuję serdecznie, za przeczytanie biografii Wydawnictwu Feeria Young. 

Konkurs Wygrała Andzia Gorzkiewicz, napisała oryginalną i treściwą pracę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisane przez was komentarze przechodzą przez sprawdzenie. Więc proszę nie pisać dwa razy tego samego. Dziękuję

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...