28 kwietnia 2014

Ciekawostki z ekranizacji "Szeptem" i zapowiedź.

Adaptacja "Szeptem"
O ekranizacji bestsellerowej sagi „Szeptem” nie było słychać nic, poza tym, że LD Entertainment prawdopodobnie stworzy 4 filmy w oparciu o sagę. Teraz jednak w końcu mamy kilka newsów!

Chodzą plotki, że Patcha Cipriano ma zagrać… Theo James, którego znamy z roli Tobiasa w ekranizacji „Niezgodnej”. Podobno brany pod uwagę jest także łamacz damskich serc z „Pamiętników wampirów”, czyli Ian Somerhalder. Jednak pomyślmy przez chwilę, czy oni aby na pewno się do tego nadadzą? W końcu bohaterowie „Szeptem” uczęszczają do liceum… jak wiele razy każdy z nich musiałby zawalić klasę? Na razie studio nie potwierdziło, czy któryś z nich rzeczywiście jest brany pod uwagę do roli Patcha.
Źródło: Paranormalbooks.pl

*Zobacz też recenzję książki (KLIKNIJ)

Pozory mylą
Sara Shepard
Data wydania: 4 czerwiec 2014
Wydawca: Otwarte
Gatunek: teen, ya
Seria: The Lying Game #3
Cena okładkowa: 34,90 zł

Trzeci tom nowej serii Sary Shepard, autorki bestsellerowej serii Pretty Little Liars. To ekscytująca powieść o sekretach i kłamstwach, która zdobyła rzesze fanów na całym świecie. Na jej podstawie powstał serial telewizyjny „The Lying Game”.

W tej serii ukazały się już „Gra w kłamstwa” oraz „ Nigdy przenigdy”.

2 komentarze:

  1. Wg mnie ani Theo ani Ian nie pasują do roli Patcha. Książkę przeczytałam już dawno, ale jakoś ich w tej roli nie potrafię sobie wyobrazić :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Becca Fitzpatrick ma swojego Patha upatrzonego a ja się z nią zgadzam w 100% jest nim Steven Strait, oczywiście test troszkę starszy ale do się go "odmłodnić" Oglądałam "pakt milczenia" w którym grał i mi on IDEALNIE pasuje do roli Patha.

    OdpowiedzUsuń

Pisane przez was komentarze przechodzą przez sprawdzenie. Więc proszę nie pisać dwa razy tego samego. Dziękuję

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...