13 października 2014

Dary Anioła Jako SerialMimo, że "Miasto Kości" nie przyniosły wielkich zysków, seria nie skończy pojawiać się na ekranach. 

Według The Hollywood Reporter, wytwórnia Constantin Film postanowiła kontynuować "Dary Anioła" serię ... w telewizji! 

Napisana przez autorkę Cassandra Clare fantasy, "Dary Anioła" w której pojawia się młoda kobieta o imieniu Clary Fray, który dowiaduje się, że jest Nocnym Łowcom - człowiek z anielskiej krwi. Z sześciu części składa się serii powieści Clare, z której pierwsza "Miasto Kości", była podstawą w 2013 fabularnego filmu, który zdobył zaledwie 31.100.000 dolarów. W  oparciu o lackluster zwrotów, plany Constantin do dalszej kontynuacji  "Darów Anioła" filmy zostały odłożone na półkę, choć podkreślił, że spółka produkcyjna fantasy będzie żyć. Dotrzymali słowa i będzie żyć, lecz na ekranach telewizora.

"To naprawdę ma sens robić [powieść] jako serial," Constantin Martin Moszkowicz mówi o decyzji, aby kontynuować "Dary Anioła" na małym ekranie. "Nie było tak wiele z książki, że musieliśmy opuścić z kręcenia  filmów " Dary Anioła". W tej serii będziemy mogli głębiej odkrywać ten świat w sposób bardziej szczegółowy i głębszy. "

To jeszcze wczesne dni , co oznacza, że ​​jest wiele pytań. Kto zagra w "Dary Anioła"? Będzie odlew przeniesiony z "Miasto Kości" do serialu, lub  Constantin będzie szukał nowych aktorów do podjęcia roli  Clary, Jace i innych. Będzie pokaz odebrany po wydarzeniach z "Miasta Kości", lub zaczną od początku? Gdzie i kiedy będzie to pokazane? Bez względu na odpowiedzi, to świetna wiadomość dla wszystkich fanów, którzy obawiali się, że widzieli ostatnie starcie Nocnych Łowców na ekranie. 

Co sądzisz o "Darach Anioła" jako serial?

2 komentarze:

  1. Ja tam się cieszę. Ludzie tak plują na ten film. Może rzeczywiście ekranizacja z tego żadna, ale film jako film bardzo mi się podobał. Miałam nadzieję, że nakręcą i drugą część. Nie za specjalnie lubię seriale, bo to sporo odcinków, trzeba siedzieć przed komputerem...

    OdpowiedzUsuń
  2. Czekam z niecierpliwością na film lub serial.

    OdpowiedzUsuń

Pisane przez was komentarze przechodzą przez sprawdzenie. Więc proszę nie pisać dwa razy tego samego. Dziękuję

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...