2 lipca 2014

Oczekiwane ekranizacje bestsellerów.

szukając alaski
Witam was gorąco. Co raz więcej pojawia się informacji o nowych ekranizacjach wspaniałych książek. Zaczynając mówię o twórczości John'a Green'a. Przeczytałem artykuł, że kolejna jego książka "Szukając Alaski" doczeka się premiery w kinie. Tak samo "Papierowe Miasto", będzie to jego już 3 książka, która może będzie adaptowana. To jest wielki sukces, bardzo lubię twórczość tego Pana. Trzymam jeszcze kciuki za "19 razy Katherine", która miała nie dawno premierę.
Wytwórnia Paramount, wykupiło prawa do "Szukając Alaski". Kupno było już w 2005 roku, lecz czekano na dofinansowanie, ale gdy "Gwiazd naszych wina" odniosła duży sukces, a wraz z tym pojawiły się pieniądze, ruszyły prace. Książka to powieść o myślących i wrażliwych młodych ludziach. Zbuntowanych, szukających intensywnych wrażeń i odpowiedzi na najważniejsze pytania: o miłość, która wywraca świat do góry nogami, o przyjaźń, której doświadcza się na całe życie. Niezapomniana opowieść o odkrywającym życie Milesie zakochanym w szalonej, zbuntowanej Alasce, dzięki której odnalazł Wielkie Być Może – czyli najintensywniejsze i najprawdziwsze doświadczenie rzeczywistości.
jesli zostanę

Także będziemy mogli w kinach zobaczyć adaptację powieści "Jeśli zostanę"  ë Grace Mortez (znana z horroru "Carrie"), Mia Hall jest to utalentowana dziewczyna, która musi podjąć życiowy wybór. Jeśli zdecyduje się opuścić dom by podążać za muzycznymi marzeniami, straci miłość swojego życia. Wszystko zmienia się w wyniku pewnego wydarzenia, a Mia zawieszona przez jeden dzień między życiem, a śmiercią musi zdecydować, po której steonie zostanie. Czy wielka miłość przezwycięży niepewność i strach? „Zostań, jeśli kochasz” to niezwykła historia o znajdowaniu swojego miejsca na Ziemi, umiejętności żegnania się z przeszłością i przyjmowania tego, co nadchodzi.

Następną premierą, chyba najbardziej oczekiwaną ekranizacją tego roku "Igrzyska Śmierci: Kosogłosa"Niedługo ma pojawić się zwiastun, ale jakoś się nie pojawia. Za to pojawił się, krótki filmik, jest to przemowa prezydenta Snow'a, gdzie towarzyszy mu Peeta. Jest to przemowa, a raczej odsiecz, po propagandach ze strony 13 dystryktu. Premiera w Polsce już 21 listopada.


6 komentarzy:

 1. Ja najbardziej wyczekuję ekranizacji "Szukając Alaski" Niedawno przeczytałam książkę która mnie urzekła. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz kolej na mnie :D Muszę w końcu ją złapać.
   ~Pozdrawiam

   Usuń
 2. Czytałam Szukając Alaski- była to moja na razie jedyna książka tego autora przeczytana przeze mnie i strasznie bym chciała zobaczyć ekranizacje jej :3
  Pozdrawiam,
  http://www.blaskksiazek.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam także "Gwiazd naszych wina".
   ~Pozdrawiam

   Usuń
 3. Słyszałam, ze ekranizują PApierowe miasta i bardzo się z tego cieszę, ale szukając Alaski bardzo mnie zawiodła. Na pewno nie jestem zainteresowana jej ekranizację. Natomiast Jeśli zostanę zaczynałam czytać ale nie wciągnęło mnie.

  OdpowiedzUsuń

Pisane przez was komentarze przechodzą przez sprawdzenie. Więc proszę nie pisać dwa razy tego samego. Dziękuję

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...