30 maja 2014

Podobne, ale inne #3

Witam, Was gorąco :) Dzisiejszy post będzie o książkach podobnych do siebie. Niekurzy autorzy wpadają na podobny temat, lecz nie możemy ich za to winić. Każdego wyobraźnia działa inaczej . Przedstawiam wam dwie pary książek, które mają podobne elementy. Jeśli czytaliście którąś z wymienionych poniżej powieści podzielcie się swoją opinią w komentarzu. Chcę jeszcze dodać, że jutro pojawi się recenzja jednego tytułu poniżej, lecz nie powiem wam jaki.

"Istnieje na świecie wielu autorów, których książki są podobne, lecz to mały problem, ponieważ zawierają fascynującą inną fabułę. Zobacz co zostało dla ciebie przygotowane, więc do dzieła!"
Zapraszam także do innych postów tego programu:

8 komentarzy:

 1. Ja uwielbiam to. Zawsze sprawdzam u Ciebie co następnie przeczytać,bo fakt jest taki,że książki pochłaniam. Dlatego dzięki wielkie za to co robisz!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam jeszcze żadnej z tych książek, ale na wszystkie mam chęć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałem "Wybranych", "Prochy" mam w domu a "Piątą falę" poszukuję, bo wydaje się bardzo interesująca ;3 Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam "Wybranych" i "Ukryte", i muszę przyznać, że pierwsza książka nawet nie dorasta do pięt drugiej. Po świetnych recenzjach spodziewałam się po "Wybranych" czegoś znacznie lepszego, a powieść okazała się, przynajmniej dla mnie, gorsza niż przeciętna. Za to "Ukryte" bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło i wzbudziło... mnóstwo emocji ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie czytałem niczego, ale mam zamiar zabrać się za ,,Wybranych" ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachęcam zapoznać się z moją recenzją tej książki http://booksinthemoonlight.blogspot.com/2014/03/recenzja-wybrani-cj-daughtery.html

   Usuń
 6. "Wybrani" - ciekawa książka. Druga część - powoli mi się nudziła. "Zagrożonych" zamknęłam w połowie. Po tak dobrym debiucie niesłychanie się zawiodłam.
  Czy "Ukryte" też mnie zawiodą? Czy trzymają poziom? ;)

  OdpowiedzUsuń

Pisane przez was komentarze przechodzą przez sprawdzenie. Więc proszę nie pisać dwa razy tego samego. Dziękuję

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...