8 maja 2014

Podobne, ale inne... #1

Witam, Was gorąco :) Dzisiejszy post będzie o książkach podobnych do siebie. Niekurzy autorzy wpadają na podobny temat, lecz nie możemy ich za to winić. Każdego wyobraźnia działa inaczej . Przedstawiam wam dwie pary książek, które mają podobne elementy. Jeśli czytaliście którąś z wymienionych poniżej powieści podzielcie się swoją opinią w komentarzu.

"Istnieje na świecie wielu autorów, których książki są podobne, lecz to mały problem, ponieważ zawierają fascynującą inną fabułę. Zobacz co zostało dla ciebie przygotowane, więc do dzieła!"

*Nie piszcie w komentarzach że zgrabiłem czyjś pomysł, każdy może coś takiego zrobić. Przeczytałem większość z tych książek, więc wiem o czym one są. Więc proszę nie pisać obraźliwych tekstów. Nie krytykujemy pracy innych, niektórzy musieli poświęcić wiele czasu, by przygotować taki post. Także proszę nie czepiać się grafiki, nie jestem jakimś zawodowym grafikiem, który robi cuda w programach. Za wszystko serdecznie dziękuję, jeśli się dostosujecie do mojej prośby. 

10 komentarzy:

 1. Czytałam ,,Czas Żniw''. Był super <3
  Chociaż moja pani od polskiego nie przebrnęła przez książkę

  OdpowiedzUsuń
 2. *Którzy (sorry ja zawsze coś takiego zauważę) ;-) Pomysł na post świetny! Podobne też są np. "Rywalki" i " Igrzyska śmierci" :/ ale tylko powierzchniowo.

  wcieniuksiazek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. czytałeś lęk i odraza w las vegas jeżeli nie czytałeś to przeczytaj plz

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny pomysł na post :) Czytałem ostatnio Geneza i mogę powiedzieć że bomba! Polecam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, spróbuję, bo mnie kusi :D

   Usuń
 5. W takim razie MUSZĘ KONIECZNIE przeczytać "Czas Żniw"! :)

  shelf-of-books.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Genezę polecała mi przyjaciółka, Mroczne Umysły znajoma z równoległej klasy, a tu nagle dostaję w prezencie podobnym, ale innym dwie kolejne podobne (ale inne) propozycje. I weź tu znajdź czas, żeby to wszystko przeczytać, gdy szkoła wzywa xd.

  OdpowiedzUsuń

Pisane przez was komentarze przechodzą przez sprawdzenie. Więc proszę nie pisać dwa razy tego samego. Dziękuję

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...