23 marca 2014

Recenzja "Szeptem" - Becca Fiztzpatrick

SZEPTEM
Autor: Becca Fiztzpatrick
Wydawnictwo: Otwarte
Gatunek: Literatura młodzieżowa/ fantasy
Seria: Szeptem #1
Liczba stron: 328
Ocena: ★★★★✩✩
"Becca Fitzpatrick dla pisarstwa rzuciła pracę w służbie zdrowia. "Szeptem" to jej pierwsza książka. Od razu po premierze znalazła się na liście bestsellerów "The New York Times". Becca pracuje już nad kontynuacją przygód Nory, a w wolnych chwilach oddaje się swoim pasjom: uprawia jogging, kupuje buty i ogląda seriale kryminalne."

"Czasem zdarza się miłość nie z tego świata. Naprawdę nie z tego świata…Patch jest tajemniczy i zabójczo przystojny. Nic dziwnego, że szesnastoletnia Nora uległa jego urokowi. Niemal natychmiast w jej życiu zaczęły dziać się rzeczy, których nie da się wytłumaczyć. Chyba że…
Chyba że ktoś wie, że znalazł się w samym środku bitwy. Bitwy, którą od wieków toczą Upadli z Nieśmiertelnymi. O Twoje życie.
Ale cicho sza… Są tajemnice, o których mówi się tylko szeptem"


Książka opowiada o szesnastoletniej dziewczynie o imieniu Nora, która od początku spotkania się z Patch'em, nie nawiedzi go. Chłopak jej oczami jest przystojny, uroczy i tajemniczy. Przez większości czasu spędza z swoją przyjaciółką Vee, odkrywają tajemnice związane z Patchem i nie tylko. Od pewnego, niemiłego spotkania z zamaskowanym człowiekiem, Nora zaczyna być prześladowana, za wszelką cenę chce ją dopaść. Nora pokazuje jak miłość może być ślepa i nieufna, czy darzy uczuciami do Patcha? Na to pytanie, odpowiedz znajdziecie w książce.


Opowieść która nam funduje Becca jest wirem wydarzeni związane z przygodą młodych nastolatków. Cała książka nie jest tylko związana z Patchem, są poboczne sceny związane z jej przyjaciółmi, zabójstwami i problemami. Początek książki jest bardzo śmieszny, czasem tak się śmiałem że oplułem książkę, naprawdę autorka zawarła w tą książkę normalne, życiowe problemy nastolatków. Książka wypadła dobrze, to jest jedyna książka o aniołach która mi się spodobała. Polecam ją przeczytać.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisane przez was komentarze przechodzą przez sprawdzenie. Więc proszę nie pisać dwa razy tego samego. Dziękuję

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...