4 czerwca 2014

Fanbook- Czasopismo dla moli książkowych

Witam, dostałem wczoraj przesyłkę od Fanbook. Przesyłka zawierała 3 numery czasopisma i książkę "Oszust Matrymonialny" Leszek Szymowski. Więc przejdę do rzeczy i przedstawię wam ten numer.

W pierwszym numerze Fanbook jest 100 najlepszych książek, poczytałem i znalazłem jedną powieść która mnie oczarowała :) . Także zawiera, aż osiem wywiadów z polskimi autorami np. Leszek Szymowski, Ewa Nowak i Piotr Zychowicz. Gazeta promuje także młodych recenzentów takich dzieł jak "Igrzyska Śmierci", Po tamtej stronie ciebie i mnie" i Limes Inferior. Zainteresowała mnie artykuł " Jak nie kupować książek w procencie", napisano tam jakich książek nie kupować danym ludziom. Fanbook zawiera także dwa Quizy, których w ogóle nie dałem rady wypełnić. Jest mnóstwo polecanych książek, wraz z nimi są opisy książek, więc przy okazji możemy sobie upatrzyć jakąś fajną powieść. Wraz z wywiadami autorów są pytania związane z ich wydaną książką. Gazeta jest bardzo pomysłowa i daje dużo inspiracji i pomysłów. Ten numer nie był bardzo wciągający, ale numer trzeci to jest cudo.

A już niedługo przedstawię wam drugi numer.


7 komentarzy:

 1. Przedwczoraj otrzymałam swoje egzemplarze FANBOOKa. Wreszcie! ;) Myślę, że jest to świetna inicjatywa, z pewnością nie tylko dla nas - moli książkowych. Z ciekawości zapytam, znasz może jakieś inne ciekawe czasopisma książkowe? ;) Pozdrawiam, Marcelina

  OdpowiedzUsuń
 2. Też niedawno otrzymałam taką samą przesyłkę, mam za sobą pierwszy numer i także mi się podobał, nie było może zbyt wiele interesujących mnie artykułów, ale myślę, że sama inicjatywa jest super ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Straciłam już nadzieję, a jednak! Ja również dostałam swoją paczuszkę :) Też chciałabym coś o tym nabazgrać na bloga bo bardzo podoba mi się Fanbook. Co prawda bardzo zabolał mnie pewien artykuł w 3 numerze, ale cóż... Jak na 2 złote jest wiele rzeczy, które przypadają do gustu w mniejszym lub większym stopniu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdzie można jeszcze zamówić taką paczuszkę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To był konkurs dla blogerów, ale czasopisma można zamówić na redakcja@e-fanbooks.pl ,a książka jest tania, bo tylko 19.99zł, ale też można ją dostać wysyłając do nich recenzję, jeśli im się spodoba to dadzą ci książkę i umieszczą recenzję w następnym numerze.

   Usuń
 5. Quiz o Harrym Potterze- zabójczy dosłownie i w przenośni, a myślałam że dobrze znam serię :/

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszę się, że Fanbook spełnił Twoje oczekiwania. Kolejny numer ma być dostępny niebawem.

  OdpowiedzUsuń

Pisane przez was komentarze przechodzą przez sprawdzenie. Więc proszę nie pisać dwa razy tego samego. Dziękuję

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...