9 czerwca 2014

Fanbook- Gazeta o książkach

Witam, dziś przedstawię wam drugi numer Fanbook (luty- marzec). W tym numerze możemy przeczytać jak można wydać własną książkę. Napisana tam jest jak krok, po kroku można wydrukować swoją książkę. Nie musisz związać się z wydawnictwem, aby twoja książka ujrzała światło dzienne. A nie będzie cie kosztować więcej niż 100 złotych. Napisane jest do jakich firm można wysłać swoje powieści.
Także jest coś dla dorosłych, 30 książek o treści erotycznej, można tak znaleźć takie książki jak "Pięćdziesiąt twarzy Greya", "Czarny Książę" czy "Mistrz". Przy każdej książce jest krótka notatka o czym jest, co ułatwia nam zapoznanie się z treścią.
Lecz nie zabraknie niczego dla smakoszy, w czasopiśmie możemy znaleźć artykuł o najpopularniejszych książkach kucharskich. Ale to nie wszystko, ponieważ także jest kilka stron o tym jak kupić książkę  kucharską i nie zwariować. Możemy tam przeczytać jakie podstawy musi mieć lektura kulinarna.
W głębi czasopisma spotkamy się z bestsellerami, których nikt nie chciał wydać, a są to takie jak "Harry Potter", "Władca pierścieni". Jest dokładnie opisane jak oni przetrwali ten trudny czas kiedy nikt nie chciał ich wesprzeć i wydać ich książki. Niech teraz żałują, bo oni odnieśli sukces.  Został przygotowany bardzo trudny Quiz dla fanów "Harry Potter", sam nie mogłem go rozwiązać, ponieważ nie kręci mnie ta seria.
Ogólnie najbardziej podobał mi się ten numer z trzech dostępnych, polecam dla moli książkowych, gazeta tylko kosztuje 1.99 zł

1 komentarz:

  1. Jestem ciekawa kolejnego numeru ;) Powinien być niebawem.

    OdpowiedzUsuń

Pisane przez was komentarze przechodzą przez sprawdzenie. Więc proszę nie pisać dwa razy tego samego. Dziękuję

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...