25 sierpnia 2014

Superfacet nie istnieje, no i co z tego? - Catherine Grey

Superfacet nie istnieje,
 no i co z tego?
Autor: Catherine Grey
Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 15.07.2014
Stron: 160
Ocena:★★★★✩✩

Superfacet nie istnieje? Tak, bo nie ma idealnych ludzi, każdy skrywa w sobie wadę, która psuje nas.W tej książce poznajemy 64 typów facetów. Warto do nich startować czy raczej unikać? Jest to dobry poradnik dla niezdecydowanych, samotnych kobiet. Książka strasznie was rozśmieszy.


Kobieta lubi od czasu do czasu sobie pomarzyć o idealnym partnerze, lecz zazwyczaj w jej otoczeniu są najzwyklejsi panowie, ale oni należą do odpowiedniej grupy. Bo nie każdy jest taki sam, każdy jest inny. Każdy facet ma coś w sobie na co kobieta leci, dużo pieniędzy, piękne włosy, umięśnione ciało. Lecz przy tych walorach kryje się zdradliwa strona, która eliminuje ich w oczach pani. Ale przecież można z takim panem mieć przelotny związek.

Uwaga! Ta książka jest bombą śmiechu. Książka miło się czyta, a przy tym można się pośmiać. Idealna na nudne wieczory, gdy w telewizji nic ciekawego nie ma, albo brak nam książek na półkę. Autorka opisuje wiele typów facetów, gdzie podkreśla ich seksualność, nałogi, wady. Pomysłowość autorki widać na każdej stronie, pokazując objawy. Na niektórych stronach są testy dla czytelników pokazując czy nasz facet jest skąpy, oszczędny, świrnięty, czy zdradza. Książka jest przeznaczona ogólnie dla kobiet szukających miłości, ale także dla tych co już posiadają partnera. Mężczyźni także mogą sprawdzić siebie, swoje niedoskonałości.
Książka jest dobrze przemyślana, udana i dopracowana, nie brak jej niczego. Lektura jest idealna na wieczory, czyta się szybko i przyjemnie. Polecam ją, gdyż jest nudnym poradnikiem dla zgorzkniałych ludzi, którzy nie radzą sobie w życiu.


Za przeczytanie książki dziękuję serdecznie Wydawnictwu Amber.

2 komentarze:

 1. heh, musze zacząć rozglądać się za tą pozycją, bo z wielką chęcią przeczytam, pośmieje się, może znów zakocham się w fikcyjnym bohaterze :)
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie, musisz zacząć, warto.
   ~Pozdrawiam i zapraszam ponownie.

   Usuń

Pisane przez was komentarze przechodzą przez sprawdzenie. Więc proszę nie pisać dwa razy tego samego. Dziękuję

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...